Gürpınar Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Gürpınar Hurdacı

Ağustos 16, 2018 Uncategorized 0

Gürpınar hurdacı Gürpınar ve çevresinde hurda alım satım hizmetleri vermektedir. Yıllardır bölgede hurda alım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahallenin her cadde ve sokağından hurda almışızdır. Bölge esnafı ile kuvvetli iletişim kuruyoruz. Bu bölgede alımı yapılan tüm hurdalara yüksek fiyatlar uygulanır. Gürpınar da hurda alan yerler arasında en kısa zamanda hurda alımı yapacak firma konumundayız. İletişim kısmında bulunan numaraları aradığınız taktirde anında sizlerle iletişime geçilerek aynı gün içerisinde hurda alabiliriz. Gerekli tüm araç envanterine sahibiz.

Gürpınar hurdacı kentsel dönüşüm çalışmaları sonucunda ortaya çıkan tüm hurda alımlarını yapmaktadır. Ayrıca hurda karşılığında bina yıkım hizmeti verilmektedir. Beylikdüzü Gürpınar siteler bölgesinde geçtiğimiz günlerde kentsel dönüşüm çalışmaları başladı. Burada bulunan binaların eski olması sebebi ile İBB çalışmalara başlamıştı. Bölge halkının istekleri doğrultusunda gerekli uzlaşmanın sağlanılmasının ardında tüm çalışmalar başlamış oldu. 

Gürpınar hurdacı kentsel dönüşüm atıklarınızın tamamını almaktadır. Gürpınar da hurda satışı yapmak istiyorsanız iletişime geçin.

Bina yıkımı sonucunda ortaya çıkan başlıca hurdalar pimapen kapı ve pencereler, hurda ahşap kapılar, hurda çelik kapılar, hurda mutfak dolapları, hurda kombiler, hurda petekler, hurda banyo malzemeleri ve diğer hurda mutfak malzemeleridir. Tüm bina ev sahipleri ile anlaşma sağlanarak alım gerçekleştirilir. Gürpınar hurdacı firmaları sizlere düşük fiyat vererek elde ettikleri karı artırmak isteyecekler. En iyi fiyatlardan binanızdan çıkacak hurdaları alalım

Gürpınar Hurdacı Çatı Söküm Hizmetlerimiz

Aynı zamanda bölgede bulunan kentsel dönüşüm çalışmaları ile de hurda çatı söküm işlerimiz arttı. Bazı binalar hurda teneke sac veya sadwich panel ile kaplı olmaktadır. Tenekeler baklavalı sac gibi çeşitlerde olabilir. Gürpınar hurdacı çatı söküm işlerinde deneyimli ustalar çalıştırmaktadır. Hurda çatı sökümü tehlikeli bir iştir. Gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Tüm önlemler alınmasının ardından çatı sökümüne başlanır.

Çatıda bulunan saçlar hurda demir sac, hurda bakır sac, hurda alüminyum sac, hurda galvaniz sac, hurda kurşun sac olabilir. Hangi ham maddeden yapıldığının bir önemi bulunmamaktadır. Söküm işleminin ardından hurda değeri nakit olarak sizlere ödenir. 

Çatılardan çok miktarda hurda profil demir de çıkmaktadır. Eğer profil demirler iyi durumdaysa dilerseniz 2. el olarak da alabiliriz. Aynı zamanda 2. el çıkma malzeme satışımızda mevcut. Sizden aldığımız hurda malzemeleri kolayca 2. el olarak değerlendirebiliriz. Söküm hizmetlerimizde Gürpınar hurdacı firmasını tercih ederseniz memnun kalacaksınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara