Hurda Kurşun

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Hurda Kurşun

Ağustos 15, 2018 Hurda Çeşitleri 0

Hurda kurşun fiyatları günlük olarak değişmektedir. Kurşun kilo fiyatını öğrenmek istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. 200 kilo ve üzeri hurda kurşun alımlarında daha yüksek fiyat teklifleri uygulanır. İstanbul bölgesinde hangi ilçede olursanız olun aynı gün içerisinde adresinize gelerek kurşun hurdalarını alabiliriz. Kurşun metali İstanbul da yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle cami ve eski ev çatı tavanlarında levha kurşun kullanılmıştır. Tadilat ve yıkım sonucu oluşan hurda kurşunları alalım.

Anında fiyat desteği istiyorsanız WHATSAPP uygulaması ile bizimle iletişime geçin. Eğer hurda miktarının kg değerini biliyorsanız yazmanız yeterli. Eğer tartmadı iseniz veya montaj halinde ise fotoğraflarını çekip atmanız yeterli. Biz tecrübelerimize dayanarak miktarı tahmin eder ve ona göre teklif sunarız. Hurda yükleme işleminin ardından tartma tabiki yapılacaktır. Vereceğimiz fiyat desteği kg bazlı olur. Toptan alım sizlerin daha az kar elde etmenize neden olacak. Haksız kazanç elde etmek istemeyiz.

Hurda kurşun fiyatlarında son durumları öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Hurda kurşun alan hurdacı veya kurşun alan yerler arasında güncel fiyat teklifleri sunmaktayız. Bize kurşun satışından memnun kalacaksınız. Kurşun alımları sırasında tüm işçilik masrafları bizim tarafımızdan karşılanır. Ayrıca nakliye masrafları da bizlere ait. Çatınızda bulunan hurda kurşun levhasını çalışanlarımız ile gelip sökelim.

Hurda Kurşun Geri Dönüşüm Nelere Katkı Sağlar

Hurda kurşun alan firmalar kurşun geri dönüşümü yaparak artan maliyetleri düşürmekte. Kurşun yumuşak bir hurda metal olmasına rağmen çok kolay bir kullanımı var. Ayrıca ülkemizde de bol miktarda bulunmaktadır. Bir madeni geri dönüşüm ile elde etmek topraktan elde etmekten daha kolaydır. Bu sebeple hem doğayı daha az kirletmek ve enerji tasarrufu yapmak amacı ile geri dönüşüm yapılmalı.

Hurda kurşun alanlar.

Hurda kurşunlar alım yapılırken en fazla hurda kurşun boru ve hurda kurşun levha olarak alınır. Bu hurdalar İstanbul’ da hurdacılar tarafından toplanmaktadır. Hurda kurşun en fazla miktarda kar edeceğiniz bir hurda türüdür.

Kablo kaplaması ve akü teknolojilerinde de kurşun madeni kullanılır. Yumuşak ve düşük sıcaklıkta eriyen bir yapısı olmasına rağmen diğer metaller ile birleştiğinde çok sağlam bir yapı alabilir. Aynı zamanda kurşun insan sağlığı için de zararlıdır. İnsan kanına karıştığı taktirde ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

2020 hurda kurşun fiyatları

Sizlerde güncel hurda kurşun fiyatları için hemen bizi arayın. firmamız 2020 güncel kurşun fiyatları sunmaktadır. her türlü hurda kurşun alımı adresten yapılmaktadır. sizde her türlü kurşun işleri için bizi arayabilir ve işçiik bize yaptırabilirsiniz. firmamız 24 saat açık bir şekilde hizmet vermektedir. ayrıca her il ve ilçelerden hurda kurşun alımı yapılır. kurşun hurdası haftalık ve günlük olarak firmamız güncellemektedir. sizde yüksek güncel hurda kurşun fiyatlari için hemen bizi arayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara