Çatı Sökümü Yapan Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Çatı Sökümü Yapan Hurdacı

Ağustos 17, 2018 Hurda Çeşitleri 0

İnternet üzerinden çatı sökümü yapanları arıyorsanız doğru adreste yer alıyorsunuz. Geri dönüşüm terim anlamı olarak, kullanım dışı kalmış olan geri dönüştürülebilir ürünlerin çeşitli yöntemlerle ham madde olarak tekrar kullanılmasıdır.

Tüketilen ürünlerin tekrardan geri dönüşümde kullanılması artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya verilecek olan zararın engellenmesini sağlamaktadır. Bununla beraber tekrardan dönüştürülecek olan maddelerin doğru şekilde kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılmaktadır. Atık ürünlerin ham madde şeklinde tekrardan kullanılması çevre kirliliğinin engellenmesi konusunda da büyük bir önem taşımaktadır. Firmamız çatı hurdası alanlar olarak en uygun fiyatlarda çatılarınızı geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurdaların Geri Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Atık çatı alüminyum ürünleri ilk olarak küçük parçacıklar halinde doğranmaktadır. Daha sonra ise doğranan bu parçalar büyük ocaklar içerisinde eritilerek, dökme alüminyum üretiminde kullanılmaktadır. Bu sayede atık alüminyum üretimde kullanılabilir. Firmamız çatı hurdası alan firmalar arasında en özel fiyat garantisini sizlere sunmaktadır.

Çatı sökümü işlerini hızlı ve güvenli olarak yapıyoruz. İstanbul bölgesinde hizmet verilmektedir. Bizimle iletişime geçiniz.

Evsel atıklardan ayrı şekilde toplanan metal ürünler ilk olarak toplama ayırma tesislerinde malzemeye göre ayrılmaktadır. Bu alan içerisinde büyük mıknatıs sistemleri sayesinde yığın içerisinde yer alan alüminyum, çelik v.b. gibi malzemeleri birbirinden tam olarak ayrılmaktadır. Toplanan ambalaj atıkları taşıma ve depolama kolaylığı konusunda preslenmeye tabi tutulmaktadır. Bu sayede hacim küçültülmektedir. Bu işlem ile beraber metal ambalajlar işlenecekleri tesise getirilmektedir. Burada ilk olarak fiziksel öğütme işlemi uygulanmaktadır. Öğütülme uygulamasının hemen sonrasında yüksek dereceli fırınlarda eriyik duruma gelmektedir. Eriyik kalıba dökülerek metal bloklar bir araya getirilmektedir. Oluşturulan bu metal bloklar pres uygulaması ile beraber istenilen kalınlığa dönüştürülür. İnternet üzerinden çatı kesim işi yapanlar konusunda detaylı bilgiyi hemen bizlerden alabilirsiniz.

Çatı Sökümü Yapan Firmalar

Türkiye’ nin her yerinde hurda alımı yapmaktayız. İletişim bölümünde yer alan numaralardan bizi ulaşmanız yeterli olmaktadır. Yerinde, değerinde ve peşin hurda alımı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Biz çatı alanlar olarak en doğru fiyat garantisini buradan veriyoruz. Satmak istediğiniz hurdanın fotoğrafını çekerek bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Anında fiyat desteği alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize internet üzerinden hizmet vermenin gururunu duyuyoruz. Şirket olarak tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştiriyoruz. Güvenilir hurdacı arıyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Aynı gün içerisinde çatı sökümü gerçekleştiren firmamız ücretsiz keşif ekibimizi göndermekte ve hurdanızın yerinde alımını yapmaktadır. Deneyimli ve uzman çalışan kadromuz sizlerle bir araya gelmektedir. Hurdacı firmamız deneyimli iş tecrübesine sahip çalışanları ile hizmet vermektedir. Sizde hurda çatı alan yerleri arıyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara