Yakuplu Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Yakuplu Hurdacı

Ağustos 15, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Yakuplu hurdacı hurda alüminyum ağırlıklı çalışmasına rağmen diğer tüm hurda alımlarını da yapar. Yakuplu Beylikdüzü’ nün bir parçası. Bir mahallesidir. Yakuplu Beylikdüzü’nün doğu tarafında yer alır. E-5′ e sınırı bulunmaktadır. Konumu itibari ile hurda nakliyesi konusunda oldukça elverişlidir. Hurda akmyonları aldıkları hurdaları direk otoyol üzerinden nakleder. Zaman ve yakıt karı bu yolla sağlanabilir. Yakuplu hurdacı ve hurdacılar bu nedenlerden dolayı Yakuplu bölgesinden mümkün olduğu kadar hurda alımı yapmak istemektedir.

Kablo hurdası Yakuplu hurdacı ve çevresinde geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurda bakırların çoğu kablo hurdası geri dönüşümü ile gerçekleştirilir. Bakır kablolar çok yaygın kullanılır. En fazla inşaat tesisatlarında ihtiyaç duyulan bakır kablolar elektrik iletimi amacı ile kullanılmaktadır. Kullanım fazlası hurda kablo satışı yapabilirsiniz. Aynı zamanda artık olan kısa bakır kabloları da bizimle iletişime geçerek satın.

Yıkımı gerçekleştirilecek binalarda ve bina tesisatı yenileme çalışmaları sonucunda bol miktarda hurda kablo ortaya çıkar. Yıkım ve tadilat işleminden önce bu hurda kablolar tesisattan çekilerek alınır. Bizlere kablo olarak satabilirsiniz. Hurda kablo plastiği para yapmaz. Önemli olan içerisindeki bakırdır. Bu nedenle kabloda bulunan bakırın kalınlığı hurda fiyatını önemli ölçüde etkileyecektir. Art niyetli hurdacılara dikkat ediniz. Bakırın ağırlığını sizler tahmin edemediğinizden sizlere yaptıkları teklif az olabilir. Bu durum sizlerin elde edeceği karı azaltacak. Hurdacı için haksız kazanç sağlatacak. Yakuplu hurdacı kablo alımlarında eder değerini size teklif eder.

Yakuplu hurdacı güncel fiyatlar üzerinden bölgede hurda kablo ve hurda sarı alımları yapıyor. Hurda ve maden alım satım.

Kablo hurdası kırma makineleri ile parçalanır. Geri dönüşümü için özel makineler geliştirilmiştir. Kablo olarak atılan hurda plastiği ve bakırı ayrılmış olarak 2 ye ayrılır. Plastik bir tarafa bakırlar bir tarafa. Bu işlem yapılmadan önce tüm bakırlar kablo olarak ayrılmalıdır. Aksi taktirde bakırla karışık diğer metaller oluşur. Bu işlemden sonra ayırması çok zor olacaktır. Bu hususa Yakuplu hurda alanlar dikkat etmelidir.

Yakuplu en yakın hurdacı nere ?

Yakuplu da Sarı Hurdası Nasıl ve Ne Kadara Satılır

Hurda sarı fiyatları her zaman bellidir. Bu fiyatların üzerine çıkılması mümkün olmayacak. Hurdacı sarı hurdasını sizden aldığı fiyattan daha ucuza satamaz. Zararına alım mümkün değil. Ancak eğer miktar çok ise o durumda sürümden kazanmak amacı ile fiyatı elinden geldiği kadar yukarı çekebilir. Bu sayede her iki taraf da mutlu olacak. Siz satıştan yüksek kar elde edeceksiniz ancak hurdacı standart karını elde edecek.

Hurda sarı yine bir bakır hurda türevidir. Kablo hurda bakırına göre daha sert yapıya sahip. Nerelerde kullanıldığı konusuna gelince en çok tercih edilenlerden birisi hurda musluk. Paslanmaz yapısı sayesinde tercih edilir. Sağlık açısından sorun teşkil etmez. Bir başka kullanımı ise mutfak gereçlerinde çaydanlık, çay ocağı, tas ve tabak gibi kulanım gereçlerinin yapımında kullanılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara