Şişli Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Şişli Hurdacı

Ağustos 14, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Şişli hurdacı krom, çelik, kurşun ve diğer tüm hurda metal geri dönüşüm hizmetlerini vermektedir. Bölge turizm bakımından fazla turist çeken bir bölge. Bu çevre güzelliklerini koruma adına Şişli geri dönüşüm firmaları en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.  Hurda satışı çok kolay. Öncelikle hurda metalin ya da diğer atıkların 3-4 adet fotoğrafını çekin. Ardından whatsapp uygulaması ile bizlere gönderin. Hemen sizlere teklifimizi sunalım.

Şişli hurdacı geri dönüşüm sektöründe tadilat çalışmaları sonucunda hurdaya çıkan tüm atıkların alımlarını peşin olarak almaktadır.

Şişli hurdacı aynı zamanda bölgede hava kirliliğinin önlenmesi için de çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar her ne kadar doğrudan yapılmasa da dolaylı olarak yapılır. Geri dönüşümüne yapılan her çalışma çevre kirliliğini önlemek adına bir adımdır. Hava kirliliği sebebi ile dünya da iklim değişiklikleri yaşanmaya başladı. Örnek vermek gerekirse bir ham madde geri dönüşüm ile üretilirse %50 hava kirliliği önlenmiş olur. Bu bağlamda geri dönüşüme öncelik vermek gerekmektedir. 

Sıfırdan ham madde üretmek ayrıca enerji kaybını da artırıyor. Peki enerji kaybı nasıl artmaktadır. Bir ürün üretmek için ham madde ihtiyacı vardır. Bu ham madde demir, bakır, alüminyum, pirinç, nikel, altın ve diğerleri olabilir. Doğadan elde etmek yerine hurda geri dönüşümü ile elde edildikleri taktirde %90′ a varan tasarruflar yapılabilmektedir. Bu bağlamda geri dönümün önemi çok büyük.

Şişli hurdacı ve hurda alan yerler ev eşyası, televizyon, hurda petek gibi hurda alımlarını çok fazla tercih etmezler. Bu sebeple çöpe atma ihtiyacı duyabilirsiniz. Lütfen bunları çöplere artarak doğayı kirletmeyelim. Miktarı ve durumu ne olursa olsun hurda alımları yapabiliriz.

Şişli Hurdacı Sektöründe Öncü Firmaya Hurda Satın

Bölgede müşteri memnuniyetine önem verdik ve dostluklar kazandık. Hurda alımlarında hep güncel fiyatlar teklif ederek kandırma yoluna gitmedik. Her zaman hurdanın değerinde teklif sunduk ve ödemeleri nakit yaptık. Bu bağlamda müşteri hacmimizi bölgede çok fazla genişlettik.

Ayrıca bölgede bulunan Cevahir alışveriş merkezi dükkanları ile de çalışmaktayız. Ellerinde bulunan tüm hurda alımlarını yapıyor ve kullanılabilir alanları artırıyoruz. Ayrıca yakınlarında ise çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır. Hurda kağıt karton ve plastik de dahil tüm hurda alımları yapılmaktadır. 

İş yeri ofisleri de bu bölgede fazla sayıda var. Fabrika ve üretim tesisleri ise yok denecek kadar azdır. Üretim tesisleri daha çok sanayi merkezlerinde yer alır. Bu bölge İstanbul merkezi konumu ile ofislere uygun bir bölgedir. Bina tadilat çalışmaları ve yenilemelerle hurda elektronik, hurda pvc, hurda masa ve sandalyeler bizim elimize gelmektedir. Eğer sizin hurda olarak gördüğünüz bu malzemelerin durumları iyi ise 2. el fiyatlarından da alabiliriz.

Bölgede makine ve alet hurda alımlarını hızlı yapmaktayız. Boyutlar ne kadar küçük ise o kadar hızlı alım gerçekleştirilir. Büyük kazan ve metal depo gibi hurdalar için ise parçalama çalışması yapmalıyız. Bu işlem biraz vakit alabilir ancak bizler elimizden geleni yaparız.

3 adet hurda merkezi ile hizmet vermekteyiz.

Maslak 

Ayazağ

Mecidiyeköy

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara