Mecidiyeköy Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Mecidiyeköy Hurdacı

Ağustos 14, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Mecidiyeköy hurdacı merkezimiz bu bölgede yer almaktadır. Böylelikle uzakta bulunan hurdacılara satış yapmanıza gerek yok. En hızlı şekilde hurda alımını yerinde yapabiliriz.  Ev eşyası gibi hurda alımlarının yanında demir, bakır, alüminyum gibi hurda alımlarını da yapmaktayız. Bu hurdalara yüksek fiyat veriyoruz. 

Mecidiyeköy hurdacı ev eşyası hurdaları, hurda beyaz eşya, hurda televizyon, hurda koltuk ve diğer tüm metal hurdaların alımlarını yüksek fiyattan yapıyor.

Bölge Şişli ilçesinin güzide mahallelerinden birisidir. Çok fazla turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Bu verimliliği korumak ve çevre düzenini sağlamak adına Mecidiyeköy hurdacı hizmetlerini hızlandırdı. Geri dönüşüm çalışmaları ile tüm mahallelerde bulunan hurdalar temizlenmektedir. Hurdaya ayrılmayan atıklar ise belediye çöp temizleme çalışmaları ile temizleniyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla arttığı İstanbul bölgesinde Mecidiyeköy’de de çalışmalar başladı. 5 yılı aşkın süredir kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalar sonucunda bölgede hurda inşaat demirinde artışlar gözlemlendi. Bina yıkımları sonucunda ortaya bol miktarda inşaat demiri hurdaları çıkmakta.

Mecidiyeköy’ de geri dönüşüm çalışmaları yürüten firma.

Bölge fabrika yönünden çok sığ. Bunun nedeni bu bölgenin bir yaşam bölgesi olmasıdır. İstanbul da merkezi bir konum. Bu bölgeye fabrika kurmak yanlış olacaktır. Bu bölgede şirket ofisleri yer alır. Evrak çalışmaları bu bölgelerden yürütülür.

Mecidiyeköy geri dönüşüm firmaları bölgede yıkım işleri dışında hurda elektronik alımları da yapmaktadır. Hurda elektronikler genellikle ofis yenileme çalışmaları sonucunda ortaya çıkıyor. Bu çalışmalar sonucunda ev aletleri, bilgisayar ve televizyon gibi hurdalar bizlere satılmaktadır. Hurdacılar miktar az olduğu zaman alım yapmak istememektedir. Mecidiyeköy hurdacı olarak biz bu durumlarda hurda miktarınız ne olursa olsun alıyoruz. Bizim işimiz geri dönüşüm ve hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Mecidiyeköy Hurdacı Şirketleri Arasında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Öncelikle tüm alımlarımızda yüksek fiyatlar veriyoruz. Sürümden kazanmayı hedefleyen firma olarak her sene yüzlerce tonu geri dönüşüme kazandırıyoruz.
  • Hızlı hizmet sağlamaktayız. Hurda merkezimiz bölgede yer almaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde en fazla 30 dk gibi bir süre zarfında hurda alımı yapabiliriz.
  • Yerinden tüm hurdaları alıyoruz. Miktar göz etmiyoruz. Öncelikli hedefimiz işimizi yapmak. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veren bir firma olarak miktar gözetmek etik olamayacaktır.
  • Tüm alımları peşin yapıyoruz. Hurda alımı yapılır yapılmaz tüm hurda değeri nakit olarak ödenir. Hurda da nakit ödeme olmadan hurda satışı yapmayın. Hurda sektörü peşin alım ve satış üzerine kurulmuştur. Bu nedenle peşin alışveriş harici çalışmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara