Maslak Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Maslak Hurdacı

Ağustos 13, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Maslak hurdacı tüm hurda alımlarını yerinde yapmaktadır. Bölge de geri dönüşüm hizmeti vererek çöp ve atık maddelerden ham madde elde etmekteyiz. Böylelikle bölgede bulunan kirliliği azaltıyor ve daha temiz ortam oluşturuyoruz.

Maslak hurdacı elektronik hurda geri dönüşüm.

Maslak konumu gereği İstanbul bölgesinde önemli noktalardan birisidir. Çok sayıda iş merkezinin bulunduğu maslak hurdacılar bölgesinde çoğunlukla elektronik geri dönüşümleri yapılmaktadır. Fabrika ve üretim merkezleri yok denecek kadar az sayıdadır. Genellikle şirket ofisleri bu bölgede yer almaktadır. Bu sebeple yenileme çalışmaları sonucunda bölgeden bol miktarda elektronik hurdası çıkar.

Maslak da elektronik hurdası alan firmamız bölgede bulunan en yüksek fiyatları teklif etmektedir. Müşterilerimiz hep fiyatlarımızdan memnun olmuşlardır. Eğer elinizde bulunan hurda miktarı az ise lütfen biriktirin. Biriktirdikten sonra bizleri aramanız daha iyi olacak. Bu şekilde elde ettiğiniz karı da artırmış olursunuz. Maslak hurdacı şirketleri bu şekilde hizmet vermektedir. Az hurda alımları çok nadir yapılır.

Maslak hurdacı geri dönüşüm de Maslak’da bulunan tüm iş yerlerinden hurda alımı yapmaktadır.

Maslak da geri dönüşüm firmaları çok az sayıdadır. Bunun sebebi dükkan kiralarının çok fazla olması. Bu sebeple maslak hurdacı dükkanları çok çok az sayıdadır. Çevre bölgelerden bu bölgeye hurda alımı yapmaya gelinmektedir. Bölge trafik faktörleri yönünden de oldukça sıkıntılı. Akşam saatlerinden sonra kamyon yasağı nedeni ile bölgeden hurda alımı yapılmaz. Bu nedenle geri dönüşüm çalışanları işlerini gündüz hallederek bölgeden uzaklaşmalı. Çok sayıda personellerimiz ile hızlı hizmet sunmaktayız.

Ayrıcı bölgede güvenlik ön planda tutulmaktadır. Maslak İstanbul’da ticaretin kalbi niteliğinde bir bölge. Çok fazla iş merkezi bulunmaktadır. Bazı maslak hurdacı firmaları da bu bölgede ofis açma gayreti içerisine girdi. Yüksek kira sorunları sebebi ile vazgeçtiler.

Maslak Hurdacı Hızlı Hizmet

Vermiş olduğumuz hizmeti en kısa sürede vermeye çalışmaktayız. Kendi işimizi yaparken kesinlikle sizin işinizden geri kalmasını istemeyiz. Çalışma sürecimiz şu şekilde işlemektedir. Öncelikle maslak geri dönüşüm firması iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşırsınız. Ardından sizlerden hurda ya da atıklarınızın fotoğrafı istenir. Anlaşma sağlandığı taktirde hazırda bekleyen çalışanlarımız hemen yola çıkar ve mümkün olan en kısa sürede hurdaları alır.

Bölgede güvenliğin ön planda tutulduğunu da bilmekteyiz. Çevreye asla zarar vermeden hurda alımlarını yerinde yapmaktayız. Uzman personelimiz yıllardır bizlerle çalışmaya devam eden deneyimli çalışanlar.

Ayrıca bölgede İstanbul Teknik Üniversitesi de bulunmaktadır. Üniversitenin maslak hurdacı firmalarına katkısı oldukça fazladır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara