Kavaklı Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Kavaklı Hurdacı

Ağustos 16, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Kavaklı hurdacı bölgede çevre düzenleme çalışmaları yapmaktadır. Atık durumunda olan hurdaları toplayarak geri dönüşüme kazandırılmayan diğer atıkları ise bölgeden uzaklaştırır. Hurda demir, hurda bakır ve hurda alüminyum başta olmak üzere bölgeden her nevi hurda alımlarını yapmaktadır. Hurda miktarı tonu ve kilosu ne olursa olsun hurda alım hizmeti verilmektedir. 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Depo yıkımları yapılmaktadır. Kavaklı hurdacı depo yıkımları için özel ekip oluşturdu ve yıkım hizmetini sadece bu özel ekibimizle vermekteyiz. Kavaklı da hurda alan yerler arasında yıkım hizmeti veren nadir firmayız. Hurda karşılığı depo yıkımı yapıyoruz. Çatı söküm ve yıkım işlemleri de mevcuttur. 

Bölgede her ne kadar çok sayıda fabrika bulunmasa da eski taşınan fabrikaların sökümleri de tarafımızca yapılmaktadır. Fabrika söküm hizmetleri verilmektedir. Bölgede bulunan kurumsal büyük hurdacı ile iletişime geçiniz. Kavaklı Beylikdüzü ilçesinin en güzel mahallelerinden birisidir. Her ne kadar denize kenarı bulunmasa da denize oldukça yakındır. 

Kavaklı hurdacı geri dönüşüm çalışmaları ile kavaklının var olan güzel doğasını korumayı amaçlar. Çevrede bulunan tüm atıkları toplamaktadır. Hurda teneke kutular ve hurda kağıt alımlarına hız verdik. Yüksek fiyatlar ile hurda piyasasını takip ederek teklifler sunuyoruz. Ev eşyası, masa, koltuk, sandalye ve diğer evden çıkacak tüm hurda alımları yapılmaktadır. 

Kavaklı hurdacı hurda ev eşyaları, çelik kapı ve pencereler, hurda tüm metallerin alımı yapılır.

Kavaklı Hurdacı Çelik Hurdaları Nereye Satılmalıdır

Çelik hurdalarını satarak yüksek karlar elde edin. Aldığınız teklifleri en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız Kavaklı hurdacı firması ile iletişime geçiniz. Çelik hurdaları günümüzde çok yaygın kullanılır. Yaygın kullanılması sonucunda atık olarak atılan miktarda çok fazladır. Çelik çoğu kişinin bildiğinin aksine bir metal elementi değildir. Bir alaşım metali. Çok sağlam ancak kırılgan bir yapısı vardır. Kullanım alanları ise en fazla inşaat sektörü. Ayrıca araç jantı ve çelik halat yapımında da kullanılır. Tüm çelik hurdalarının alımları yapılmaktadır.

Hurda çelik halatlar vinçlerde kullanılır. Vinçler taşıma amacı ile çelik halatlar ile sarılmış Ayrıca hurda vinç parçalarının alımları da yapılmaktadır. Durumu ne olursa olsun kesim işlemleri de yapabiliriz. Vinç ayağı, hurda vinç alımları yapılmaktadır. 

Ayrıca bu bölgeden hurda aküler de topluyoruz. Hurda aküler kesinlikle doğaya atılmamalıdır. Kavaklı bölgesi geri dönüşüm hizmeti veren bir firma ile iletişime geçiniz. Doğayı kirletmek yerine geri dönüşüme kazandırın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara