Büyükçekmece Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Büyükçekmece Hurdacı

Aralık 2, 2017 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Büyükçekmece Hurdacı Profesyonel Hurdacı Hizmetleri

Büyükçekmece hurdacı hizmeti sağlayan firmamız olarak ne denli önemli bir iş yaptığımızın farkındayız. Ülkemiz ekonomi ve sanayileşme anlamında son yıllarda oldukça büyük atılımlar yapmıştır. Tabi bu atılımlarla beraber yeni teknolojiler ve makineler ardı ardına piyasaya sürülmüştür. Beyaz eşya sektöründen, inşaat sektörüne kadar birçok sektördeki gelişmeler oldukça göz alıcı durumdadır. Ve firmamız bu sektörlerden eskiyen birçok demir ve bakır gibi madeni ayrıca atıl durumda bulunan hurdaları en toplayarak ekonomimize geri kazandırmaktadır.

Sağladığımız profesyonel hizmet ağı sayesinde atıl durumda bulunan tüm metal, alüminyum gibi madenlerinizi değerinde alarak tekrar hizmete sokmak adına çalışmaktayız. Tüm bu metalar geri dönüşüme sokularak tekrar ekonomimizde kullanılmaktadır.  Ayrıca bu hurda hizmetlerimizin yanında her türlü çelik halat ve çatı sacı ihtiyaçlarınız için Büyükçekmece hurdacı hizmeti sağlayan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Küçükçekmece Hurdacı ve Hizmetlerimiz

Bulunduğumuz merkezi konum itibari ile Küçükçekmece ve civarında bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren personellerimiz bulunduğunuz yere gelerek satmak istediğiniz tüm hurda ve çeşitleri için piyasadaki en uygun fiyatı vererek sizleri memnun etmektedir. Uzun yıllar boyunca sağladığımız kurumsal yapımızla tüm hurdacılık faaliyetlerinde tem güven prensibi ile çalışmaktayız. Ve en öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti durumundadır. Bunun için her türlü fedakarlığı yapmaktayız.

Sağladığımız hizmet yelpazesi ise oldukça geniş durumdadır. Bunlardan ilki hurda veya atıl durumda olan demir alım satımıdır. Biliyorsunuz ki inşaat sektöründe en çok kullanılan madenlerin başında gelmektendir. Atıl durumda olan veya paslanmış demirlerinizi toplu olarak almaktayız. Eğer bu demirlerin moloz yığınları içersinden çıkarılmadı gerekiyorsa en son teknoloji donanım ve araçlarımızla çok kısa sürede bu işlemleri yapmaktayız. Bunun yanında değerli madenlerden hurda bakır,  kablo, alüminyum ve paslanmaz alımlarını piyasadaki en ideal şartlarda yapmaktayız. Ve ücretiniz her daim peşin olarak ödenmektedir.

Bunun yanında Büyükçekmece hurdacı hizmeti sağlayan firmamız fabrika söküm işleri, fabrika yıkım, bina yıkım, hurda sökümü, hurda motor, kurşun, nikel, kalay, gümüş, kâğıt, pet şişe, akü, krom, bronz gibi odlukça geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Sahip olduğumuz geniş alanlarımız ve açık ve kapalı depolarımızla her türlü maden ve hurda işlerinizi yapmaktayız. Özellikle en son teknoloji söküm ve parçalama araçlarımızla fabrika ya da ev gibi büyük yerlerin söküm ve yıkımını oldukça kısa sürelerde ve can güvenliğini öncelikli kılan profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Güvenilir Hurdacı Hizmetleri

Sizlere sunduğumuz tüm hurda alım işlerinde en büyük avantajımız her şartta ve koşulda size sağladığımız güvendir. Sizleri hiçbir şekilde mağdur etmeyeceğimizin ve hurda alımı öncesi verdiğimiz sözleri harfiyen yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Firma olarak sizlere ve ülkemize karşı çok büyük bir sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara