Beylikdüzü Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Beylikdüzü Hurdacı

Ağustos 15, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Beylikdüzü hurdacı hizmetlerini bölgede bulunan hurda merkezimiz ile yürütmekteyiz. Hurdacı çalışmalarımız neticesinde her yıl tonlarca atığı geri dönüşüme kazandırdık. Beylikdüzü bölgesinde öncü firmalar arasında yer alan kuruluşumuz tüm hurda alımlarında yüksek fiyatlar uygulamaktadır. Beylikdüzü hurda alan yerler arıyorsanız hemen hurda alımı yapalım. Hurda merkezimiz sayesinde kısa zamanda hurda alımı yapabiliriz.

Bölge şehir pilanlaması mükemmel denecek kadar iyi oluşturuldu. Yeni yerleşim yeri olmasının faydası büyük. Yerleşim yerleri oluşturulurken düzen çalışmalarına dikkat edildi ve ortaya yaşanılabilecek harika bir ilçe çıktı. Beylikdüzü kentsel dönüşümden en az etkilenen ilçelerden biri konumunda. Bunun nedeni bölgede kentleşmenin hali hazırda çok planlı olmasından kaynaklı.

Bölgede kentsel dönüşüm çalışmaları sıklıkla yapılmaması nedeni ile ve bina yıkım çalışmalarının az olmasından dolayı hurda inşaat demiri bölgeden az miktarda çıkmaktadır. Bizlere gelen tüm hurda demirlerin ve diğer tüm metal hurda alımları yapılmaktadır. Kentsel dönüşüm olmasa bile nadiren de olsa bina yıkımları gerçekleşiyor. Az sayıda bina yıkımı gerçekleşme nedeni bölgenin tarihinin eski olmamasına dayanır. Şirketimiz kilogram ve ton gözetmeksizin ortaya çıkan tüm hurda demir alımlarını yapmaktadır. Beylikdüzü geri dönüşüm firmaları arasında bu çalışmalarımız ve hizmetlerimiz ile dikkat çekiyoruz.

Beylikduzü hurdacı sanayi hurdası, demir hurdası, bakır hurdası ve diğer matal hurda alımları yapılır. Geri dönüşüm sektründe güncel fiyatlar.

Bina yenileme ve tadilat çalışmaları sonucunda ise ev eşyası hurdaları hurdaya ayrılır. Ev eşyalarına örnek verecek olursak mutfakta bulunan tüm malzemeler örnek verilebilir. Tas tabak, kazan, hurda mutfak malzemeleri gibi.

Koltuk, çekyat, yatak alımları da yapılmaktadır. Eğer malzemelerin durumları iyi ise 2. el fiyatından alım da yapılabilir. Ayrıca çelik kapı, iç kapı, pimapen PVC kapı ve pencere alımları da yapılmaktadır. Kalorifer petek ve doğalgaz tesisatlarını çok hızlı söküyoruz.

Beylikdüzü Hurdacı ve Belediye Geri Dönüşüm Çalışmaları

Beylikdüzü hurdacı gölgeden anlaşma usulü ile hurda alımı yapmaktadır. Bizler sokakta gezen hurdacılardan değiliz. Büyük hurdacı statüsüne giren hurdacılarız. Bölgede geri dönüşüm çalışmaları yürütmekteyiz. Beylikdüzü belediyesi’ de bu çalışmalara ve işlere önem veriyor. Çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Beylikdüzü belediyesi Dereağzı mahallesinde ayrıcı 6 bin 500 metre karelik bir geri dönüşüm merkezi oluşturdu. Bu çalışma ile belediyenin geri dönüşüme verdiği önem anlaşılmaktadır. Ayrıca bu geri dönüşüm tesisi tüm teknolojik çalışmalardan faydalanarak elde edilen kazanımı en üst seviyede tutmak amacı ile çalışmakta. Toplanan atıklar hatasız olarak türlerine göre ayrılıyor. Bu çalışmalardan dolayı Beylikdüzü hurdacı firması olarak belediyemizi tebrik ederiz.

Bölgede bulunan okulların depolarında birikmiş hurda kağıt alımları yapılmaktadır. Okullarda her yıl tonlarca kağıt biriktiriliyor. Bilinçli davranışlarından dolayı öğretmen ve okul idare birimlerini tebrik ediyoruz. Tonlarca kağıt atıklarını geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkının yanında doğaya da büyük katkılar sağlamaktadır. Bir ton hurda kağıt geri dönüşüme kazandırılması ile 8 adet ağacın kesilmesi önlenir. Daha temiz bir doğa için geri dönüşüme önem verin.

Beylikdüzü geri dönüşüm firmaları.

Hurda profil ve ikinci el profiller ise çatı ve makine hurdalarından elde edilebilir. Bölge her ne kadar yerleşim yönünden ün kazanmış bir bölge olsa da çok sayıda iş merkezi bulunur. Bu iş merkezleri istihdam sağlayarak bir çok vatandaşa iş imkanı sunmaktadır. Bazı depo ve fabrikaların yıkılması sonucu çatı sacı hurdası ve hurda profil gibi metal hurdaları ortaya çıkar. Güncel hurda fiyatları üzerinden alım yapılmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi (İBOSB) bölgede bulunan bir çok vatandaşa istihdam sağlamaktadır. Sanayide doğal olarak çok miktarda hurda atık ve metal ortaya çıkar. Tüm bu atıkların alımlarını sanayi bölgesine gelerek yapıyoruz. Sanayi hurdası alımlarında ve araiş hurda alımlarında en yüksek fiyat teklifleri. Sanayi hurdalarını yerinden gelip alabilecek Beylikdüzünde hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Beylikdüzünde tim mahallelerden hurda alımı yapılmaktadır. Ayrıca 3 mahallede hurda merkezimiz bulunur:

BEYLİKDÜZÜ HİZMETLERİMİZ

  • Adnan Kahveci Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Kavaklı Mahallesi
  • Yakuplu Mahallesi
  • Barış Mahallesi
  • Dereağzı Mahallesi
  • Marmara Mahallesi
  • Büyükşehir Mahallesi
  • Gürpınar Mahallesi
  • Sahil Mahallesi

Beylikdüzü hurdacı olarak size en yakın hurdacı hizmeti vermektedir. sizde hemen Beylikdüzü her bölgesinden hurda satmak ve hurdaları adreste satmak için bizi arayın. Firmamız 24 saat açık bir şekilde hizmet vermektedir. sizde her türlü hurda alım yapan firmamızla iletişime geçin ve hurdacı hizmeti isteyin. Bizler siz evde rahat uyuyun diye çevremizi atıklardan temizlemek için hurda sektöründeyiz. Sizler bize yardımcı olmak için hemen ekrandaki numarayı arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara