Ayazağ Hurdacı

İstanbul Hurdacı HURDA FİYATLARI

Ayazağ Hurdacı

Ağustos 13, 2018 Avrupa Yakası Hurdacı 0

Ayazağ hurdacı komşu mahallesi Maslak‘ da dahil çevre bölgelerinden hurda toplama işi yapmaktadır. Bölge de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Çoğunlukla bina söküm işleri yapılmaktadır. Bina içerisinde bulunan ikinci el kapı ve pencereleri hurdaya ayırmak yerine ikinci el olarak değerlendirmekteyiz. Bu çalışmalarımız ile Ayazağ hurdacı diğer hurdacılardan ayrılmakta ve yüksek fiyat teklifleri ile müşterileri memnun etmektedir.

Ayazağ’ da bulunan hurdacı firmamıza hurda satmak oldukça kolay. İletişim kısmında bulunan hurdacı telefonu ile bizimle iletişime geçin. En kısa sürede keşif ekibimiz hurda kontrolü yaparak sizlere teklif sunsun. Ardından yüksek karlar ile hurda satışı yapın.

Ayazağ geri dönüşüm hizmetleri öncü firma. Bizi tercih ettiğinizde memnun kalacaksınız.

Eğer hurda satışını Ayazağ bölgesinde daha hızlı yapmak istiyorsanız hemen fotoğraflar atın ve keşif yapılmadan sizlere teklif sunalım. Ayazağ İstanbul merkezlerine biraz uzak kalmaktadır. Bu sebeple hurdacılar bu bölgeden hurda alım ve satışına pek yanaşmak istemezler. Gerek yakıt masrafı gerekse elde edilen düşük karlar nedeni ile ücretsiz alım teklif ederler. Şirketimiz asla böyle bir teklifte bulunmayacak ve hızlıca hurda alımı yapacak.

Ayazağ Hurdacılar Neden Bu Bölgeyi Göz Ardı Ederler

Bu soruyu hurdacılara sorduğunuz taktirde alacağınız cevap şu şekilde olacak. Bölgede hurda demir, hurda bakır ve hurda alüminyum çok az miktarda çıkıyor. Bizlere en fazla ar getiren hurda metaller bunlardır.

Ayrıca bölgede elektronik hurdası da mol miktarda çıkmaktadır ancak miktar olarak az kalıyor. Bir adet ya da 10 adet hurda bilgisayar kasasını almak pek karlı olmayacak. Ayazağ hurdacı firmaları ve hurda alan yerler kira sorunları nedeni ile bölgede çok fazla yok. Belediye de geri dönüşüm amacı ile bölgede çalışmalar yapıyor. Geri dönüşüm seminerleri verilerek halk daha bilinçli olması amacı ile çalışmalar olmakta.

Çamlık ve kahyaoğlu caddeleri Ayazağ hurdacıların en sevdiği bölgeler. Bunun sebebi bu caddelerde bulunan iş merkezleri hurda kağıt da olmak üzere çoğu metal hurdası satışı yapmakta. Bölgede bulunan esnaf ve yöneticiler bizleri tercih ederek daha yüksek karlar elde etmekte. Diğer hurdacılar değerinin yarısında teklif verirken bizler güncel fiyatların üzerinde teklifler vermekteyiz.

Ayazağ konumu itibari ile hem dezavantaj hem de avantaj sahibidir. Konum itibari ile istanbul merkezi en dış konumlarından birisi. Bu da ulaşım maliyetlerini artırıyor ve yakıt masrafı artmakta. Orman ve çevre ise çok güzel ve temiz. Bu bölgelerin hep temiz kalması Ayazağa hurdacı ve diğer tim hurdacılar sayesinde sağlanmaktadır.

Ayrıca kentsel dönüşüm çalışmalarının hız kazanması ile de söküm hurdası işleri arttı. Hurdacı bünyesinde bulunan araçlar ve personeller ile hurda karşılığı bina yıkımı yapılabilmektedir. Alkor hurda şartlar ne olursa olsun sizlerin hizmetinizde.

Mavisu, Turban ve Veysel Vardar caddeleri ise diğer işlek olan caddeler. Ayazğ da konumunuz hangi cadde olursa olsun alım yaparız. Ayazağ hurdacı en fazla geliri bu caddelerden topluyor. Kazandığımızı işimizi büyütmek amacı ile yatırıma çevirmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ve Ara